Středoškolský pohár CORNY 2015 – okresní kolo

V úterý 15. září 2015 se uskutečnilo okresní kolo atletického poháru středních škol. Naši školu reprezentovalo osmičlenné družstvo dívek ve složení: Bergmanová Eliška, Bittnerová Tereza, Voříšková Barbora, Preclíková Lucie (děvčata z 2. ZAA), Maštalířová Barbora a Rjapošová Magdaléna (z 2. OŠ), Hloupá Monika (3. ZAB) a Midlochová Kateřina (3. OŠ). Na prosluněném Městském atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle si dívky sportovní den pěkně užily. Zatímco některá děvčata přiznala, že do příštích závodů musí ještě trochu „vyladit formu“, jiná byla se svými výkony spokojena. Nejlépe se vedlo Elišce Bergmanové, která obsadila výborné 1. místo ve vrhu koulí a 3. místo v běhu na 60 m. Družstvo našich atletek obsadilo 4. místo a my jim za příkladnou reprezentaci školy děkujeme.