Žáci SZŠ Pardubice pomáhali při Školním atletickém parapoháru 2019

6. června se na Městském atletickém stadionu v Pardubicích uskutečnil Školní atletický parapohár 2019, při němž významně organizátorům akce Atletice Bez Bariér Pardubice v čele s Evou Hrdinovou pomohlo 10 žáků z 1. OŠ a 3 žákyně ze 4. ZL (pro čerstvé maturantky to byla v pořadí již druhá spolupráce s touto organizací).

 

O zdařilé akci Eva Hrdinová napsala:

Školní atletický parapohár opět plný rekordů!

Dnes se konal na Městském atletickém stadiónu v Pardubicích na Dukle už 11. ročník Školního atletického parapoháru. Přijelo 223 dětí z 28 školních kolektivů! Fandit dětem přišly děti ze ZŠ Staňkova a vytvořily krásný tleskající špalír při slavnostním nástupu. Děti pozdravili osobnosti z řad vedení kraje, města i městského obvodu včetně zástupců hlavních partnerů a už se šlo na sportování. Závodilo se v běhu na 60 m, skoku dalekém, hodu míčkem a běhu na 200 m a také štafetě! Vyhodnocené děti byly jako jednotlivci i v rámci týmů a čekal je mrak krásných dárků. Vedle dárků byly nachystané báječné atrakce - skákací hrady, vystoupení paní Lindy s hady Honzíkem a Pepíčkem, koloběžky od Kostky, handbiky Černých koní a k zakousnutí báječné palačinky a zmrzka. Proběhla i exhibice našich atletických reprezentantů.

Prostě to byl báječný den a my věříme, že si to všichni užili. Děkujeme dobrovolníkům z Kooperativy, pomocníkům z řad studentů Střední zdravotnické školy v Pardubicích a také všem rozhodčím a organizátorům! Pochvalu si zaslouží i skvělí moderátoři! Budeme se těšit na příště!!

Napsal Eva Hrdinová on 8. červen 2019.

Střední
zdravotnická
škola
Pardubice