Angličtina s rodilým mluvčím

„Be proud and loud!“ „ It´s about the confidence!“ Tak zněly nejčastější fráze z úst rodilého mluvčího, který nám zpříjemnil svou přítomností a veselou povahou třetí lednový týden.

16 studentek se zúčastnilo intenzivního 30tihodinové kurzu během kterého si měly možnost zdokonalit všechny jazykové dovednosti a to speaking, reading, writing a listening.

Kvalifikovaný učitel z New Jersey, který všem poskytl dostatek prostoru, aby vynikly a to jak při prezentování svých výukových plakátů, poslechu a zpěvu anglických písní, psaní dopisů na tvz. Blind date či zjišťování informací o amerických indiánských kmenech.  Kreativní výukové plakáty rády využijeme v hodinách konverzace. Děkujeme Katce a Sabině ze 4ZL za prohlídku centra Pardubic, kterou společně absolvovaly. Těšíme se na další setkání třeba v Praze nebo v USA.

Feedback od studentek:

„It was the best week ever!“  „ It was an amazing experience!“, „Thank you so much. I feel more confident about my English.“ „I have learnt a lot of new things.“ „I really enjoyed the week. Forever in my mind.“


Střední
zdravotnická
škola
Pardubice