Atletický mítink Pardubice Bez Bariér OPEN

Potěšilo nás, že naše žákyně byly opět požádány o pomoc při organizaci tradičního atletického mítinku handicapovaných sportovců, který se uskutečnil v neděli 19.9.2021 na atletickém stadionu v Pardubicích na Dukle.

Celá akce se opravdu vydařila a naše děvčata odcházela ze stadionu s pocitem dobře vykonané prospěšné práce, za kterou si od Evy Hrdinové, hlavní organizátorky závodu, vyslechla upřímná slova chvály.

„Pardubice jsou tradičně vyhlášené „městem sportu“ a neděle 19. 9. 2021 to jen potvrzovala. Vedle několika tradičních běžeckých akcí, které naplnily centrum města, mohli příchozí navštívit i velmi mimořádnou událost, která v České republice nemá příliš obdoby. Na Městský atletický stadión na Dukle se totiž sjeli handicapovaní atleti a atletky z celé České republiky i ze zahraničí a bojovali ve svých disciplínách nejen o cenné kovy, ale i o limity na příští atletickou sezónu.

Již 7. ročník atletického mítinku PARDUBICE BEZ BARIÉR OPEN tu pořádal pardubický spolek Atletika Bez Bariér. Mezi celkem 107 přihlášenými byli vedle českých reprezentantů i 4 účastníci Letních paralympijských her v Tokiu,…“ celý článek Petra Friše najdete na http://www.atletikabb.cz/index.php/o-nas/udalosti/2021/1149-atleticky-mitink-pardubice-bez-barier-open-uzavrel-paralympijskou-sezonu-2021

Střední
zdravotnická
škola
Pardubice