Dobrý anděl

Naši  pacienti:

První pacient

Pan A.B., 35 let

Diagnóza: zhoubné onemocnění krve

26.4.2018

Panu A.B. již uplynuly 2 roky od ukončení aktivní fáze léčby a pomoc Dobrých andělů mu tedy tímto končí. Do dalších let mu přejeme jen to dobré!

VÝŠE NAŠÍ POMOCI:    38 646.00 KČ

 

OD  KVĚTNA  2018  PŘISPÍVÁME  NOVÉMU PACIENTOVI:

Chlapec  ( B.T. ), 12 let, navštěvuje 5. třídu ZŠ

Diagnóza:  v ranném věku mu byl diagnostikován zhoubný nádor mozku, který se náročnou terapií podařilo vyléčit. Byl u něj také potvrzen Gorlinův syndrom, který se projevuje zejména vznikem zhoubných nádorů kůže.

Terapie: v současné době je B.T.  v péči lékařů Fakultní nemocnice Brno, kam dojíždí na experimentální léčbu.

B.T. žije s maminkou, tatínkem a šestiletou sestřičkou na Moravě. Příspěvky využívá rodina na léky, výlety, potřebné pomůcky při učení aj.

Vzkaz maminky:

„Obrovské poděkování patří všem Dobrým andělům, kteří pomáhají jiným, nemocným lidem. Vzhledem k tomu, že je náš chlapec nemocný, je celá rodina a veškeré plánování např. výletů podřízeno tomu, co vyhovuje jemu a co zvládne. Nesmírně si Vaší pomoci vážíme. Ať jste spokojeni s tím, co Vám život přinese, ale hlavně, ať jste zdraví!!"
VÝŠE NAŠÍ POMOCI : 13 013.00 KČ


4.1.2018

Z důvodu vážných následků po náročné léčbě byla rodina přesunuta  v rámci pomoci Dobrého anděla  z Onkologických onemocnění do kategorie Jiných závažných onemocnění, díky čemuž je budeme moci podporovat dlouhodobě, nejdéle do 26 let.

Střední
zdravotnická
škola
Pardubice