Florbalový turnaj zdravotnických škol - Svitavy: 30.3.2012

Svitavská sportovní hala již posedmé přivítala studenty středních zdravotnických škol k florbalovému klání. Za ta léta se sportovní odvětví posunulo obrovsky kupředu, a tak i budoucí sestřičky výkonnostně provozují florbal. A jak se nám letos dařilo?
Chlapci v omezeném herním počtu podali na své možnosti slušný výkon. Chtělo by to na příští rok posílit družstvo a zamakat na fyzičce, jinak herně kouzlit umíme. Za tým srdnatě bojovali: Tomáš Kušnír (3.OŠ), Dalimil Klema (2.ZAB), Michal Hudáč (2.ZAB), Jakub Hron (2.ZAA), Jaroslav Hron (2.ZAA), Ladislav Špreňar (1.OŠ), Ondřej Černý (1.ZAA), David Kosina (1.ZAA) a Lukáš Sehrig (1.ZAA).
Děvčata ani letos nezklamala. Pravidelný trénink, chuť bojovat a disciplína při plnění herních úkolů opět přinesly své ovoce. Zvítězit se občas zadaří každému šikovnému, ale obhájit!!!!!!!!!!!!!!! O letošní první místo se zasloužily: Nikola Poláčková (4.ZAB), Martina Sirůčková (4.ZAB), Dominika Havelková (3.OŠ), Aneta Závodní (4.ZAA), Katka Ostrčilová (4.ZAA), Nikola Beránková (4.ZAA), Pavla Trnková (1.ZAA), Veronika Teplá (2.ZAA), Štěpánka Lehká (2.ZAA), Alžběta Nováková (1.ZAB) a Karolína Fořtová (1.ZAB). Nejlepší střelkyní turnaje byla vyhlášena naše kapitánka Martina Sirůčková, která také převzala pohár určený pro vítěze.
Děvčata, jste skvělá, ty čtyři roky tréninku nebyly zbytečné .... hlubokosklon!!!
 


Střední
zdravotnická
škola
Pardubice