Florbalový turnaj zdravotnických škol - Svitavy: 5.4.2013

Letošní již 8.ročník přivítal družstva zdravotnických škol z Hradce Králové, Ústí nad Orlicí, Chrudimi, Pardubic a Svitav. Skvělý sportovní svátek ve skvělé hale a ještě skvělejší atmosféře. Rok od roku jsou výkony družstev vyrovnanější, a tak dobrý výsledek je leckdy otázkou štěstí, které však též ke sportu patří.

Družstvo chlapců ve složení: Zbyněk Mráz (3.OŠ), Jaroslav a Jakub Hronovi (3.ZAA), Michal Hudáč (2.OŠ), Dalimil Klema (2.OŠ), Lukáš Sehrig (2.ZAA), David Kosina (2.ZAA), Ondřej Černý (2.ZAA) a Jindřich Rosůlek (1.OŠ) podalo bojovný výkon, jen to štístko se někde zatoulalo, a tak 4.místo příliš radosti nepřineslo.

Družstvo děvčat ve složení: Veronika Teplá (3.ZAA), Štěpánka Lehká (3.ZAA), Pavla Trnková (2.ZAA), Karolína Fořtová (2.ZAB), Barbora Dopitová (1.ZAB), Lucie Langerová (1.ZAB), Nikola Loskotová (1.ZAB), Michaela Průšová (1.ZAB) a Svitlana Sphilka (1.ZAB) mělo přetěžký úkol obhájit loňské vítězství. Většinu družstva tvoří nové začínající hráčky, a tak druhé místo je dobrým počinem.

Všem vřelé díky za nasazení, bojovnost a reprezentaci SZŠ Pce!!!


Střední
zdravotnická
škola
Pardubice