Úspěch našich studentů v regionálním a celostátním kole Psychologické olympiády

Dne 14. 3. 2013 proběhlo regionální kolo Psychologické olympiády na téma „Hodnoty a životní styl“, a to na VOŠZ a SZŠ Trutnov. Na prvním místě se umístil student naší školy ze třídy 2. ZAB Juraj Kurej. Jako vítěz regionálního kola reprezentoval následně Pardubický a Královéhradecký kraj v celostátním kole této soutěže. Ta se konala v dubnu na SZŠ Šumperk.

Na čtvrtém místě regionálního kola se umístila také naše studentka ze třídy 2. ZAB Tereza Horáková. Oběma výhercům gratulujeme a děkujeme tímto za velmi pěknou reprezentaci naší školy.

Dne 10. - 11. dubna 2013 následovalo na Střední zdravotnické škole v Šumperku celostátní kolo Psychologické olympiády na téma „Hodnoty a životní styl“. Soutěže se zúčastnil již zmíněný žák naší školy Juraj Kurej. Po vítězství v regionálním kole v Trutnově tak hájil nejen barvy naší školy, ale i Pardubického a Královéhradeckého kraje.

Ve velmi silné konkurenci nejlepších 11 prací z celé republiky si vedl velmi dobře. Jeho práce upoutala přítomné, i když se neumístila na pomyslném stupni vítězů.

Srdečně gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a šíření jejího dobrého jména i mimo náš region.

 

Střední
zdravotnická
škola
Pardubice